• NLC Bilgisayar - Yazılım - Cloud Bulut Sistemi - İnternet - Bilgisayar
  • 2002'den Günümüze

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Teknik Servis

ilgisayarlarınızın problemlerini en iyi ve en kısa zamanda çözüm getirmeyi ilke edinen firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Bilgisayarlarınızdaki donanımsal ve yazılımsal arızalara arızalı notebooklar ve printerlar için garantili hızlı ve kaliteli çözüm servis hizmeti için bizi arayın.


Yerinde Destek

Arızalı bilgisayar, laptop ve yazıcılarınızı adresinizden teslim alıp, sorununu tespit edip , durumunu bildirdikten sonra, onayınız üzerine garantili olarak tamirini yapalım, adresinize teslim edelim; Siz cihazınızın peşinde koşmayın.


Bakım Anlaşmalı Servis

Sizde bakım anlaşmalı müşterilerimiz arasına katılın ve hem daha ekonomik, hemde kesintisiz teknik servis hizmetine kavuşun. Ayrıca sözleşmeli müşterilerimiz için ekstra hizmetler ve ücretsiz özel bakımlar


Veri Kurtarma

Diskiniz bozulmuş, formatlanmış veya içinden dosyalar silinmiş yada kaybolmuş olabilir, bilgisayarınız diski görmüyor veya siz çalışırken disk hata verdi ama üzülmeyin verileriniz hala kurtarılabilir durumda olabilir. Bilgisayarınızı bize getirin verilerinizi kurtaralım.


Toner & Kartuş Dolumu

Baskı maliyetlerinizi minimuma indirmenin etkili yolu toner ve kartuş dolumudur . Servis talep formu yoluyla veya bir telefonunuzla Toner ve Kartuşlarınızı adresinizden alıyor dolum garantisiyle adresinize teslim ediyoruz.


Ağ ve iletişim Çözümleri

Ağ ve iletişim çözümleri eviniz ve işletmeniz için kablolu veya kablosuz yöntemlerle ağ sistemi üzerindeki donanım ve yazılım kaynaklarının güvenli bir şekilde paylaştırılmasını sağlar. Bu sayede internet erişimi, sürücü, dosya, yazıcı ve benzeri aygıt ve programların ortak kullanılması sağlanır.


Server Satış ve Kurulumu

Büyük Firmaların ortak veri tabanı kullanarak calışabileceği Serverlar sayesinde işletmeniz çok rahatlayacaktır.


2002 - 2020 NLC

NLC Bilgisayar