• NLC Bilgisayar - Yazılım - Cloud Bulut Sistemi - İnternet - Bilgisayar
  • 2002'den Günümüze

Bay.t Entegre

Bay.t Entegre Programı

BAY.t Entegre, orta ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.


İhtiyaçlarınızı tam belirlemek için uzman analizleriyle şekillendirilecek yazılımımız, esnek yapısı ile işinizi hızlandırır, firmanızı kurumsallaştırır ve sizi ve verilerinizi güvende tutar. BAY.t Entegre işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürmek üzere bu formunda korunmakta, yeni piyasa ihtiyaçlarının getirdiği geliştirmeler Entegre Pro üzerinden hayat bulmaktadır.


Modüler yapı

Terzi elinden çıkmış özel kesimli bir takım elbise gibi, işletmenizin tam ihtiyaç duyduğu çözümlere, tam ihtiyaç duyduğu ölçüde ulaşmasını sağlar. Bu sayede paket programların sunduğu fazla maliyetten de kaçınılır, tam size ve ihtiyaçlarınıza göre bir çözümle ticari hayatınız kolaylaşır.


Stok yönetimi, maliyet ve karlılık analizleri

Alış ve satışlarında maksimum karlılığa ulaşmanız için size yol göstericilik yapar. Maliyetlerinizin nereden oluştuğunu bir bakışta görebileceğinizden işletmeniz için doğru kararları vermenizde eşsiz bir araç olur.


Finans yönetimi

Becerileri sayesinde risk faktörü pek çok boyutta çözümlerimizce takip edilir. Borçlarınız güvenli, alacaklarınızın minimum riskli kalması için size destek sağlar.


Sınırsız rapor seçenekleri

İşletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.


2002 - 2020 NLC

NLC Bilgisayar