• NLC Bilgisayar - Yazılım - Cloud Bulut Sistemi - İnternet - Bilgisayar
  • 2002'den Günümüze

Bay.t Nonstop

Bay.t Nonstop Programı

Perakende Özel Çözümlerimiz


Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik. En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz


Yetenekli, hızlı ve kullanımı kolay

Küçük çözüm paketimiz KolayShop bile dokunmatik veya normal ekranda kullanılabilir, istenirse yeni nesil yazarkasa (ÖKC) bağlanabilir. Terazi barkodu okuyabildiği gibi direk teraziden gelen bilgiyi ekranda gösterebilir; peşin yada vadeli ürün fiyatları belirlenebilir. Nakit, kredi kartı, veresiye, çoklu tahsilat özellikleri ile müşterilerinizi bekletmeden işinizi tek ekranda yapabilmenizi sağlar. Çalışma sürecinizi hızlandırır ve hatayı minimuma indirir.


Geniş kapsamlı çözümler

Geliştirilmiş çözüm paketimiz NonStopShop’la temel ihtiyaçlara ek olarak Dövizli çalışmadan, e-devlet çözümlerine, kullanıcı yetkilendirme imkanlarından renk-beden kombinasyon ve Seri-garanti takibine kadar çok geniş kapsamlı yetenekleri işletmenizin hareket kabiliyetlerine katın; işletmeniz üzerindeki kontrolünüzü ve karlılığınızı arttırın. Gerçek hayattaki pratikleri mükemmel bir şekilde dijitalleştiren çözümlerimizle işletmenizin gerçek durumunu bir bakışta görüp bir tıkla kararlarınızı uygulayabilir bir esneklikte çalışın.


İşletmenizi güvenle emanet edin

Bay.t Kolayshop, işletmenizin başında siz olmasanız da işleriniz aksamadan yürümesini sağlar. Yetki tanımlamaları ile görüntülenebilecek ekranlar ve indirim yapma gibi işlemler kısıtlandırılabildiğinden gözünüz arkada kalmaz.


Hem Online Hem Offline Çalışma

İster merkeze bağlı, ister bağımsız halde çalışabilen kapsamlı çözümümüz NonStopShop, ana makine ile bağlantısının kopması halinde bile çalışmaya devam edebilişi açısından emsallerinin önüne geçer; satışlarınız hiç durmaz.


Yeni Nesil Yazarkasaposlar ile Tam Entegrasyon

En yaygın kullanılan Yazarkasaposlarla entegrasyonumuz sayesinde, marketinizin maliyetini en düşük tutarak en etkin çalışma şeklini işletmenizde kurun.


Şubeler Arası İletişim

Birden fazla şubeli yada depolarla çalışıyorsanız, NonStopShop’la plasiyerlerinizin ekranları üzerinden diğer şube ve depolardaki stok durumlarını sorgulayabilmesi, transfer talep edebilmesini mümkün kılın. Cari bakiyelerini ve risk limitlerini dahi sorgulayabilmeleri sayesinde hatadan uzak ve pratik bir çalışma şeklini işletmenizde oluşturarak süreçleri hızlandırın; işletmenizi daha dinamik ve karlı bir hale getirin.


YENİ NESİL YAZARKASAPOSLAR İLE TAM ENTEGRASYON

Yeni nesil yazarkasalar ile entegrasyonlu çalışan ürünümüz piyasada en çok tutulan markalar olan İngenico, Beko, Hugin, İnpos ile çalışma imkanı sunmaktadır.


HEM OFFLİNE VE HEM ONLİNE ÇALIŞABİLME

Program offline çalışır; ana makineye (server) sürekli online bağlı olmak zorunda değildir. Opsiyonel olarak ana makinaya bilgi gönderir. (örneğin; her fiş kaydında yahut belirli zaman aralıklarında ya da vardiya sonunda.) Ana makina ile bağlantı kopsa dahi kendi içinde datasını tutar ve çalışmaya devam eder. böylelikle satışlarınız hiç durmaz.


RENK-BEDEN KOMBİNASYON VE SERİ-GARANTİ (ASORTİ) TAKİBİ

Ayakkabı – konfeksiyon vb. sektörlerde Renk-Beden ve seri (asorti) tanımlamaları ile alış –satış yapabilirsiniz. Seri numaralı mal takibi (cep telefonu vb,) yapabilirsiniz.


DÖVİZLİ ÇALIŞMA

Dövizli tahsilat yapabilme imkânın yanında. Parçalı dövizli tahsilat yapma özelliği vardır. Örneğin; 500 TL tutan bir alışverişte müşteri size 50$ + 20€ verdiğinde, müşteri size ne kadar daha ödeme yapması gerektiğini farklı para kurlarından size göstermektedir.


KULLANICI YETKİLENDİRME VE KISITLAMA

Kullanıcılar (Kasiyer, Plasiyer vs.) kendilerine verilen yetkiler dahilinde işlem yapabilirler ve yaptıkları tüm işlemler (yeni kayıt-silme-değiştirme). Kullanıcılar kendilerine kısıtlanmış alanları göremeyeceklerdir.


SATIŞ İADE TAKİBİ

Alım iadeleri, alım şartlarına uygun ve kontrollü olarak yapılır. Sizlere mutlu müşteri ilişkileri sağlar.


BARKOD VE TERAZİLİ SATIŞ

Piyasadaki barkod okuma cihazlarıyla entegreli çalışma yapabilirsiniz. Kasadaki terazilerden miktar okunabilir ya da teraziden çıkarılan barkod ile satış yapılabilir.


E-FATURA VE E-ARŞİV İLE ÇALIŞMA

e-Arşiv ve e-Fatura tam entegrasyonlu çalışabilme imkanı.


ŞUBELER ARASI İLETİŞİM

Şubeler aralarında stok durumlarını sorgulayabileceklerdir. Kendi şubesinde olmayan ürünü diğer şubeden transfer edebilir. Ayrıca cari bakiyesini ve risk limitini sorgululayabilirler.


PROMOSYON KAMPANYA SADAKAT KARTLARI ÖZELLİKLERİ

Promosyonlu ürün satışları ve birçok farklı kampanya yapabilme özelliklerinin yanısıra sadakat kartları ile müşterilerinize özel imkanlar sunabilme şansı yakalayabilirsiniz.


2002 - 2020 NLC

NLC Bilgisayar